poniedziałek, 21 maja 2012

Zayn:P

Wygrałaś konkurs na najlepszy głos miasta.Wygraną jest spotkanie z One Direction.Możesz spędzić z nimi jeden dzień.Z niecierpliwością czekałaś kiedy nadejdzie ten dzień.W końcu...
Budzisz się rano.To DZISIAJ!.Śniadanie.Makijaż.Ubiór i jesteś gotowa.Udałaś się do umówionego miejsca.Z zachwytem i znieciepliwiona czekałaś aż w końcu ich zobaczysz.Ku twojemu zaskoczeniu przyszedł tylko Paul-menager chłopaków.Cała radosna, straciłaś nadzieję.
P:Ty jesteś [T.I] tak?
T:Tak.
P:Jest mała zmiana planów.Miałaś mieć chłopaków tylko dla siebie, ale oni muszę nagrywać płyte, więc będziesz musieć do południa spędzić czas z nimi w studio, ale później będą twoi.
T:Naprawdę!?-krzyknęłaś z radości
Razem z Paul'em udaliście się do studia.Po paru minutach byliście na miejscu. Przed drzwiami do pomieszczenia, gdzie znajduje się 5 cudów Paul zatrzymał cię.
P:Słuchaj.Teraz chłopaki nagrywają piosenki, więc nie możesz im przeszkadzać.Oni są za szybą, więc będziemy mogli rozmawiać, ale nie rośmieszaj ich to szybciej skończą.
T:Ok-powiedziałaś z uśmiechem na twarzy
Paul chwycił za klamkę.Zaraz otworzy drzwi.Nie mogłaś uwierzyć, że to ty jesteś tą szczęściarą.Za chwile zobaczysz swoich idoli.Pięć przystojniaków tylko dla ciebie.Drecz przeszedł ci po plecach.Byłaś taka szczęśliwa,że chciałaś skakać i krzyczeć z radości, ale starałaś się uspokoić.Brałaś głebokie wdechy.W końcu...pociągnął  klamkę w dół.
Najpierw twoim oczom ukazał się jakiś koleś od głośników.Rozejrzałaś się.Zobaczyłaś ICH. Na twój widok chłopaki szeroko się uśmiechnęli i pomachali ci nie przestając śpiewać.Zrobiłaś to samo.Tylko Zayn, gdy cię zobaczył opadła mu szczęka.Gdy przyszła jego kolej do śpiewania stał wryty, patrząc na ciebie nie mógł wydusić słowa.Chłopaki szturchnęli go, a ten nie wiedział o co chodzi.Chciało ci się tak strasznie śmiać, ale przypomniałąaś sobie słowa Paul'a"Nie przeszkadzać".
Przez resztę nagrywania chłopaki cały czas przyglądali ci się, uśmiechali, puszczali oczko.Ty odwzajemniałaś to, podczas rozmowy z menagerem.Jednak wzrok Zayn'a był zupełnie inny.Był tajemniczy, zmysłowy ale i podniecający. Nareszcie długo oczekiwana chwila.
P:No chłopcy.Robota skończona-powiedział Paul do chłopaków przez mikrofon
Zayn od razu wybiegł i przybiegł do ciebie.Przywitał cię uściskiem.
Z:Jestem Zayn, a ty [T.I]? Dobrze pamiętam?
T:Tak, dobrze pamiętasz-zaśmiałaś się
W tym czasie przyszli chłopcy.Po kolei przywitałaś się z każdym.Zamieniając z nimi kilka słów.
Przytulając Niall'a usłyszałaś rozmowe Zayn'a i Paul'a.
Z:Nie mówiłeś, że ona jest taka ładna.
P:Kiedy miałem Ci powiedzieć?Dziś ją pierwszy raz zobaczyłem.
H:To co?Dzisiaj mamy zbiorową randkę.Więc co robimy?[T.I]?
T:Nie wiem.Może wy coś zaproponujecie?
Z:Ja mam pomysł-wyrwał się Zayn- to może ja i [T.I] pójdziemy na kolacje, a wy tam gdzieś indziej.
Zaczęliście się wszyscy śmiać.
N:No to może pójdziemy do zoo?
"Ok"-krzyknęliście wszyscy.
Tak zrobiliście.Tego dnia nie czułaś, jakbyś czas spędzała z One Direction, tylko raczej z kolegami.Świetnie się bawiliście.Zaprzyjaźniłaś się z chłopakami, a Zayn czuł do ciebie coś więcej.Ty nie ukrywałaś tego.On też nie był ci obojętny. Razem spędziliście cudowny dzień.Napewno go nie zapomnisz.Przyszedł czas się rozstać.
H:Jak ja nie lubie się żegnać-powiedział smutno
Li:Dzięki[T.I]. Przy tobie mogliśmy być sobą.Poczuć się swobodzie.Dziękuje-powiedział i przytulił cię
T:To ja dziękuje.Spędziłam z wami naprawdę cudowny dzień.
Każdego z osobna przytuliłaś i dałaś całusa.Doszłaś do Zayn'a.
Z:Jesteś naprawdę cudowną dziewczyną.Mam nadzieje, że skorzystasz z numeru i spotkamy się jeszcze-szeptał ci do ucha i wręczył karteczkę
T:Napewno!-pożegnaliście się
Wasz kontakt się nie urwał.Spotykasz się z Zayn'em bardzo często.W rocznice waszego poznania, zabrał cię do zoo, aby przypomnieć ci ten dzień. W tym miejscu wyznał ci też miłość.Od tej chwili jesteście razem.
Często spotykasz się z resztą chłopaków, a za niedługo nagrywacie waszą wspólną piosenkę.


Nie wyszedł :(
Miał być tylko o Zayn'ie,a jest prawie o wszystkich.
Ale może się spodoba;)

3 komentarze:

  1. Genialnie i nie mów że nie wyszedł bo wyszedł i to znakomicie :* Zastanawiam się jak ty możesz mieć tyle pomysłów?Zadziwiasz mnie pozytywnie... Czekam na nexta :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham twoje Imaginy <333
    Masz wielki talent <3
    I czekam na kolejnego <3

    OdpowiedzUsuń