poniedziałek, 7 maja 2012

Liam:P

Zaraz będziesz w środku.Twoje ręcę drżą z podekscytowania.Chwyciłaś klamkę.W tej chwili w twojej głowie pojawiały się pytania:Co ty tutaj robisz?A co będzie jeśli sobie nie poradze?"Odpowiedź była jedna:Wybrali cię spośród 1000 dziewczyn.Musisz być dobra.Twoje serce biło jak szalone.W końcu..pociągłaś klamkę w dół.Z zachwytem weszłaś.To co zobaczyłaś zmieniło twój nastrój.Teraz byłaś zdziwiona.Zobaczyłaś nie wielkie pomieszczenie do tego szare, nudne.Powiedziałaś pod nosem:I tu ma być kręcony teledysk?
Podeszłaś do grupki dziewczyn,które poznałaś na castingu.Też miały zagrać w teledysku.Były tak samo zdziwione jak ty.Nie wiedziałyście co się dzieje.
K:Dzień dobry Panie!Zapraszam do tamtego pokoju-powiedział facet wskazując na jakieś drzwi
Poszłyście, gdzie zaprowadził was "pan".Usiadłyście.Ciągle nie wiedziałyście co się dzieje.Po chwili wytłumaczył wam, że jest dyrektorem od kręcenia teledysków.Tłumaczył wam jak to wszystko będzie wyglądało, ale ciebie to nie interesowało.Z ciekawością czekałaś, aż dowiesz się kim ty jesteś, jaką rolę zagrasz.W końcu.Kevin rozdał wam scenariusze.Od razu z zapałem przewróciłaś pierwszą strone.Wynikało z  tego, że twoja osoba jest nudna.Ale zaraz co to.
Ostatnia scena! [T.I]-pocałunek z Liam'em.
Będziesz mogła go poznać i jeszcze pocałować.Od środka biła od ciebie radość.
K:To co idziemy na plan!-krzyknął do was Kevin
Tak też się stało.Weszłyście do pomieszczenia, które udekorowane było na wzór plaży.
To było twoje marzenie, nigdy nie sądziłaś, że może sie spełnić, a jednak!
L:To ty jesteś[T.I]?-zapytał Liam podchodząc do ciebie
T:Tak-uśmiech pojawił ci się na twarzy gdy tylko go zobaczyłaś
L:To ty zagrasz moją dziewczynę.Cieszę się, jesteś ładna i wyglądasz na miłą osobę.
T:Dziękuje-odpowiedziałaś rumieniąc się
K:Wszyscy na plan-ponowanie krzyknął Kevin
Nagrywaliście sceny po kolei.W przerwach dużo rozmawiałaś z Liam'em.Śmialiście się.Jedzliście razem lunch.Poznałaś też resztę chłopaków, ale nie skupiałaś się na nich tak jak na swoim chłopaku, no niestety tylko w teledysku.
L:Widziałaś już cały scenariusz?-zapytał słodko
T:Tak.A czemu pytasz?-byłaś zdziwiona tym pytaniem
L:To wiesz, że czeka nas pocałunek.
T:Tak, wiem.
L:Ale musze Ci się przyznać. Nie jestem dobrym aktorem, więc chyba będziemy musieli nakręcić kilka ujęć, aż wyjdzie idealnie.
T:Jestem za!-zaczęłaś się śmiać
Zbliżała się wasza scena.Denerwowałaś się niesamowicie.Twoje ręcę były mokre od potu.Z jednej strony bałaś się, a z drugiej byłaś zachwycona.Za chwile wasze usta połaczą się w jedność.Poczujesz jego smak.Jego gorące usta dotkną twoich.
K:Dobra na plan!Ostatnia scena.Pocałunek[T.I] i Liam'a.No ruszać się ludzie!
Ustawiłaś się na pozycji.Zaczęło się.Staliście przed sobą, patrząc sobie w oczy.Wasze usta się zbliżały.Coraz bliżej i bliżej, aż w końcu usta poczuły swoją obecność.Pocałunek był bardzo namiętny, dawałaś z siebie wszystko.Odpłynęłaś.Czułaś się spełniona.Myślałaś tylko o nim.Nigdy nie czułaś się tak wyjątkowo.Uczucie, które czułaś podczas pocałunku było niesamowite.Nigdy czegoś takiego nie czułaś.Skończyliście spojrzeniem głeboko w oczy.Uśmiechęłaś się.Niestety tak dobrze zagraliście, że nie trzeba było powtarzać.
K:Ok.Dziękujemy wszystkim.Wyszło wspaniale.Dobra robota!
Każdy udał się do swojej garderoby.Ty odchodząc myślałaś tylko o pocałunku i Liam'ie.Przebrałaś sie.Wyszłaś z garderoby, gdy nagle ktoś przytulił cię od tyłu w talii.Nerwowo obróciłaś się, to był Liam.
L:Wiesz..masz naprawdę słodkie usta!
T:Dziękuje.
L:Muszę Ci coś powiedzieć-chwycił cię za ręcę-od początku nie byłaś mi obojętna.Od kiedy Cię zobaczyłem oszalałem na twoim punkcie.A ten pocałunek tylko potwierdził moje uczucia.[T.I].Kocham Cię!
Uśmiechnęłaś się.Z radością w sercu powiedziałaś.
T:Ja ciebie też!
Powtórzyliście to co w teledysku.Poczułaś to samo uczucie.
Od tej chwili twoje życie całkowicie się zmieniło.Jesteś dziewczyną Liam'a i robisz karierę jako aktorka.
                                           
                                                                                        Proszę komentujcie:*
                                                    Was to nie wiele kosztuje, a mi pojawia sie uśmiech, no i jest to
                                             doskonały powód do kontynuowania pisania.Proszę, piszcie co myślicie!:)

3 komentarze:

  1. Pararara! BOSKIE! .;)

    OdpowiedzUsuń
  2. W zasadzie nie wiem co mam pisać: WOW, za mało powiedziane, sweet? no błagam, super? też nie. To jest po prostu super hiper zajebiście sweetaśnie wow opowiadanie :D

    OdpowiedzUsuń