niedziela, 29 lipca 2012

Stara miłość nie rdzewieje:*(6)

'Oczami [T.I]'
-Masz jeszcze-powiedział przyjaciel podsuwając mi kolejnego drinka
-Nie już nie chce-powiedziałam lekko oszołomiona
W mojej krwi znalazło się zbyt dużo procentów. W głowie zamieszanie. Muzyka rozbrzmiewała głośniej niż zawsze. Obraz czasami robił się zamazany.
-Pij-zachęcał [I.Ch]
Pszez namowę osób wypiłam kolejnego łyka, który zawrócił mi w głowie
-[I.Ch] możemy wyjść?Proszę-zapytałam przyjaciela, który oszczędzał sobie drinków, ale mnie namawiał na następne.
Posłusznie wykonał moją prośbę i razem wyszliśmy z klubu. Choć chłopak mówił do mnie cały czas połowę słów nie usłyszałam. W Głowie kompletny mętlik, który przeszkadzał mi w normalnym funkcjonowaniu.Moje nogi co jakiś czas oddawały posłuszeństwo, ale kierowały w stronę parku. Będąc na miejscu nagle cały obraz zrobił się czarny, a kiedy zobaczyłam drzewa zaczęły się kręcić dookoła.Chciało mi się wymiotować. Zbyt duża liczba drinków wypita w tak krótkim czasie nie wpływa dobrze na człowieka.Usiadłam na ławce chowając twarz w dłoniach.
-Nigdy więcej!-powiedziałam w dłonie
-Zaraz ci przejdzie-powiedział przyjaciel obejmując mnie ramieniem
'Oczami Niall'a'
Nie mogłem usiedzieć w domu.Cały czas w głowie była osoba którą kocham bez opamiętania. Podpisując płyty czasami zastanawiałem się czy napisałem swoje imię. Zatracałem się martwiąc się o [T.I].Choć próbowałem zapomnieć, zawsze wchodziła do moich myśli. No co? Przecież to moja dziewczyna. Mam prawo się nią martwić. Czy nic jej nie jest? Przecież jest z tym..no..lowelasem..nienawidzę go! Jest jakiś taki..nie lubię go po prostu. Wiem, że chce mi odebrać kobietę życia.Jak go spotkam, powiem mu co o nim myślę i że ma odczepił się od [T.I].
Krocząc do parku w mojej głowie była tylko jedna osoba. Lekkie powietrze gładziło skórę, a księżyc oświetlał drogę.Wpatrując się w drogę przed moimi stopami usłyszałem czyjeś głosy. Szybko podniosłem wzrok i ujrzałem dwie osoby siedzące na ławce.Wytężałem wzrok, gdyż sylwetki był mi znane, a zwłaszcza jedna. Dziewczyną okazała się moja [T.I], a chłopakiem ten[I.Ch]. Złość podniosła się do maksimum granicy wytrzymałości, a moją ochotą było podejść tam i przyłożyć chłopakowi. Zrobiłem pewny siebie krok, aby zmierzyć w ich stronę, ale to co zobaczyłem zatrzymało, a raczej zamurowało mnie.Nie mogłem się ruszyć, a nienawiść zamieniła się smutek, żl  i wyrzuty sumienia. Tak miałem poczucie winy, że w ogóle tu przyszedłem. Gdybym został w domu obraz całującej się [T.I] byłby mi nieznany. Łzy zaczęły napływać mi do oczu, więc obróciłem się próbują odgonić od raniącego mnie widoku wracałem do domu.
'Oczami [T.I]'
-Co ty robisz?!-zapytałam zła wstając z ławki
-Oj no nie mów,że tego nie chciałaś-powiedział pewny siebie
-Kocham Niall'a. To on jest moją miłością! Nigdy bym mu tego nie zrobiła! To twoja wina-zaczęłam na niego krzyczeć
-Ty też to zrobiłaś-wstał i patrząc mi prosto w oczy powiedział te słowa
-To dlatego podsuwałeś mi te drinki?Zaplanowałeś to?
-Tak!
-Nienawidzę cię!-krzyknęłam
Uderzyłam go pięścią w Klatkę piersiową i z płaczem wróciłam do domu.Choć droga co jakiś czas robiła się podwójna, a obraz był zamazany cudem znalazłam się w moim pokoju.Rzucając się na łózko w jeden chwili moje powieki stały się ciężkie i po chwili opadły.
Obudził mnie przerażający dźwięk sms'a. Będąc pewna, że to'Dzień dobry, kochanie;)' od Niall'a chwyciłam komórkę.
'Przepraszam za wczoraj. Zrozumiałem swój błąd. Żałuje. Wybacz mi'-[I.Ch]
'Co jest?'-zapytałam sama siebie, chwytając się za Głowę.'Ała'! Zaczęłam pomału analizować cały wczorajszy wieczór. Trudno było przywołać wspomnienia, z powodu strasznego bólu głowy.Choć nie pamiętałam całej imprezy, przed oczami pojawił się mój pocałunek z przyjacielem."O niee! Tylko nie to!'-powiedziałam i szybkim ruchem co spowodowało silniejszy puls bólu pobiegłam do łazienki.Szybko ogarnęłam się. Zjadłam kanapkę, aby połknąć tabletki i wybiegłam w stronę domu Niall'a.Słońce mocno ogrzewało ciało. Ta pogoda, atmosfera, emocje dobrze zrobiły na kaca. Szybko znalazłam się przed drzwiami prowadzącymi do chłopaka.Wcisnęłam biały przycisk, który z ogromną siłą rozszedł się po mieszkaniu. Drzwi otworzył Mulat z lusterkiem w ręku.
-Hej. Jest Niall?-zapytałam
-No hej.Chyba jest-odwrócił się aby sprawdzić-W swoim pokoju chyba-otworzył szerzej drzwi abym mogła wejść
-Dzięki-rzekłam i ruszyłam w stronę schodów
Po drodze pomachałam reszcie chłopków którzy wesoło siedzieli przed tv.Kiedy znalazłam się na piętrze w korytarzu ze swojego pokoju wyszedł niebieskooki chłopak, który skradł moje serce.Na jego widok, przeprosiny same rwały się na usta.
-Niall ja cię tak strasznie przepraszam. Ja nie chciałam. Wiesz, że bym ci tego nie zrobiła.Tylko ciebie kocham. A pocałunek z [I.Ch] się nie liczy. Wykorzystał to że byłam pijana.To przez niego. To on dawał mi alkohol, aby mnie pocałować-tłumaczyłam się najszybciej jak mogłam
Choć patrzyłam na Niall'a nie potrafiłam spojrzeć mu w oczy.
-Żałuje tego! Najbardziej na świecie.Gdybym tylko mogła cofnąć czas,nigdy, ale to nigdy bym do tego nie dopuściła.
Nagle Niall zbliżył się do mnie i objął mnie w pasie jedną ręką. Drugą chwycił delikatnie mój podbródek,podniósł go abym mogła mu spojrzeć w oczy.
-Kochasz mnie?-zapytał z nadzieja w oku
-Tak.I to bardzo-odpowiedziałam nawet się nie uśmiechając
Bałam się jak Niall zareaguje na to wszystko.Widząc w moich oczach przejęcie lekko się uśmiechnął. Zrobiłam to samo. Serce biło jak oszalałe. Nie wiedziałam co robić. Poniosłam się chwili, oddając się w całości mojej miłości. Powoli zbliżył się do mnie i obdarzył bardzo namiętnym pocałunkiem. Czując jego smak,zrozumiałam, że to on jest osobą z którą chce spędzić resztę życia.
-Wierze ci!-powiedział kiedy znalazłam się w jego ramionach.


No i skończyliśmy Nialler'a:)
Mam nadzieje, że się podobał;)
Ja jestem z niego nawet dość zadowolona!:):D
Jutro pojawi się Zayn:)

8 komentarzy:

 1. fajne, fajne! :)
  świetnie piszesz! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bomba, czekam na następny. ! ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. CUDOWNY JEST <3

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne masz talent!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaaa .! Boskie , cudowne , super , bombowe , genialne , romantyczne itp , itd. ;D
  Kocham.xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś pięknego kocham twoje imaginy .!!
  nie moge doczekać się Zayn'a . <3
  Kocham xxx .

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie <33
  Kocham Cię :3
  Z niecierpliwością czekam na Zayna (zresztą, po co ja to piszę, Ty to wiesz ;p).

  OdpowiedzUsuń
 8. O mój Boże. Jak na końcówce była ta sprawa z pocałunkiem to wystraszyłam sie że nie będziemy razem z Niallem! Weź mnie tak nie strasz ! Myślałam że stracę mojego faceta ! (hahah). Imagin świetny <3
  Kocham @1D_and_ROOM94 <3

  OdpowiedzUsuń