poniedziałek, 3 września 2012

Przepraszam!

Ważna informacja!
Jak dobrze wiecie dzisiaj zaczęła się szkoła. Codzienne wstawanie, południe zajęte, nauka wieczorami..to będzie teraz codzienność... a co się z tym wiąże? Mniej wolnego czasu..no własne..niestety. Dlatego PRZEPRASZAM wszystkich moich czytelników, ale imaginy (jak do tej pory) nie będę dodawane codziennie.Proszę zrozumcie mnie. Wiem, że pewnie wiele osób zawiodę ale nie mam innego wyjścia. Kocham wszystkich moich czytelników,a ten blog jest dla mnie ważny, nawet bardzo ważny, bo dzięki niemu poznałam wiele wspaniałych osób.Cieszę się, że jesteście ze mną i dziękuje wam za to:) Oczywiście będę starać się jak mogę..będę chcieć dodawać je jak najczęściej..ale nie obiecuję. Możecie mieć pewność, że w weekendy będą się one pokazywać. W tygodniu nie zawsze ale będę dawać z siebie wszystko, aby często was uszczęśliwiać.Możecie pisać do mnie na tt, bo tam będę częściej bywać.Nauka wita wielkimi krokami, a ja nie ma wyjścia muszę się na niej skupić, dlatego przepraszam, że was zawiodłam i imaginy nie będą pojawiać się regularnie. Proszę o zrozumienie i mam nadzieję, że mimo tego będzie odwiedzać mojego bloga. Kocham Was i jesteście dla mnie jak rodzina więc będę się starać:) Macie moje słowo:)<3 Jeszcze raz PRZEPRASZAM.PS:Wieczorem pojawi się Niall:)

3 komentarze:

 1. Przecież rozumiemy, że nauka jest ważna, przynajmniej ja xD
  Sama muszę się skupić na ocenach...
  Będę czekać na imaginy :)

  Mwahh <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie masz za co przepraszać...;D
  Na większości blogów z pewnością będzie się pojawiać mniej imaginów czy mniej rozdziałów opowiadań. Szkoła i nauka jest ważna! Ja i tak będę tu codziennie zaglądać, nawet żeby poczytać stare imaginy :)

  http://onedirection-imaginy-pati.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się i nie musisz przepraszać każdy znas przynajmniej ja wiem że szkoła i oceny są ważne że nie zawsze jest czas na inne sprawy i nie zawsze jest łatwo.

  OdpowiedzUsuń