piątek, 8 sierpnia 2014

Informacja :)

Przepraszam, bardzo dawno nie dodawałam imagina, wiem. Problem polega na tym, że znów nie mam komputera. Nie czytał mi baterii, więc po prostu się nie ładował. Tata mówił, że naprawa potrwa niedłużej niż dwa tygodnie, więc oddałam go gdy wyjeżdżałam na wakajce. Teraz, laptop jak miał, tak ma status "w naprawie". Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale mam nadzieję, że już niedługo.
Kolejną sprawą jest fakt, dlaczego piszę to dopiero teraz. Mianowicie, dziś dostałam nowy telefon i na szczęście mogę dodawać z niego posty.
Mam pomysł na imagina, który mam nadzieję, że będzie jednym z moich najlepszych, ponieważ chcę go napisać na własnych wspomnieniach, więc będzie mi łatwiej z uczuciami. Nie wiem czy dodam go jutro, czy po jutrze, ze względu na to, że będę go pisać na telefonie i ciężko mi z polskimi znakami.
Jeszcze raz bardzo Was przepraszam i mam nadzieję, że się nie gniewacie.

Julka K <3

6 komentarzy:

 1. Jeśli będzie tak niesamowity jak mówisz to Twoje winy pójdą w zapomnienie :P
  Hahaha a ta na serio to czekam ,bo ten blog zawsze był jednym z najlepszych więc mam nadzieję, ze dalej taki pozostanie, a imaginy bd pojawiały się troszkę częściej :P

  OdpowiedzUsuń
 2. A Jannet co jeszcze doda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jannet na wakacje wyjechała do pracy. Nie wiem co będzie, gdy wróci, ale najprawdopodobniej coś będzie dodawać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam z wielką niecierpliwością :) Już zaczynałam się bać, że nic się tu nie pojawi...

  OdpowiedzUsuń
 5. Imagin cudowny
  A co Harry/Marcel to może jest sobie chlopak o imieniu Marcel jest takim szkolnym kujonem ale jest pewna dziewczyna ktora oprocz kujona widzi bardzo fajnego chlopaka i zaprzyjaznia sie z nim postanawia pomoc mu i przeprowadzic metamorfoze. Marcel czuje sie fajnieszy kiedy inne dziewczyny w szkole sie za nim ogladaja i urywa kontakt z [T.I] i dalej mozesz dokonczyc jak chcesz

  OdpowiedzUsuń